Hakkımızda

Can Etiket, Nazif Erhan Özakın tarafından 1990 yılında boş etiket üretimi yaparak kırtasiye sektörüne sunmak amacıyla kurulmuştur. Şirket, Türkiye’deki kağıt üretiminin az olduğu bir dönemde yurtdışından kaliteli kağıt ithal ederek üretimini genişletmiş ve makine parkurunu da geliştirerek bilgisayar etiketlerinden çok renkli baskılı etiketlere kadar faaliyet alanını genişletmiştir.
2020’den sonra Lombardi Flexoline Flexo Press, Lombardi Digistar Finishing, Lombardi Synchroline Flexo Press, HP Indigo 6900 Digital Press, Hp Indigo 6800 Digital Press makinelerini bünyesine dahil ederek dijital ve flekso baskı konusunda uzmanlaşmış kadrosu, üretim ağı, baskı kalitesi ve ürün çeşitliliği ile Türkiye’de ve dünya pazarında tanınmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Can Etiket, müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde lider bir konuma sahip olmanın yanı sıra dijital ve flekso baskı konusunda uzmanlaşarak dünya genelinde tanınan bir marka haline gelmek vizyonuyla faaliyet göstermektedir. Hammadde seçiminden üretim aşamasına kadar kaliteli, uzun ömürlü ve çevreye duyarlı ürünler sunarak, müşterilerine değer katmayı hedefler. Yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektöre yön veren bir firma olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve özgün, yüksek kaliteli ve estetik açıdan şık etiketler sunmaya çabalar.

Misyon

Can Etiket’in misyonu, müşterilerine en uygun hammadde ve üretim tekniklerini kullanarak, yüksek kaliteli, estetik ve özgün etiketler sunmak ve bunları zamanında teslim etmektedir. Şirket, müşterileriyle birlikte büyümeyi hedefleyerek, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak herkes için fayda sağlayan bir iş modeli ortaya koymaktadır. Bu doğrultuda, dijital ve flekso baskı konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve geniş üretim ağı ve donanımıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ve sektörde öncü bir konuma ulaşmayı amaçlamaktadır.

"Kalite, Etiket ile Başlar! "

1990

Can Etiket 1990’da Nazif Erhan Özakın tarafından kuruldu.

1993

1993 yılında yurtdışından getirilen makinelerle hem baskılı hem baskısız etiket üretimine geçildi.

2000

2000 yıllarında makine parkurunu genişleterek Nilpeter, Gallus gibi baskı makineleriyle kalite ve hızını arttırmaya devam etti.

2015

2015 yılları Can Etiket’in kadrosu büyüdü. İlerleyen yıllarda ise Nazif Erhan şirket yönetimini oğlu Can Özakın’a bıraktı.

2020

2020’den sonra Lombardi Flexoline Flexo Press, Lombardi Digistar Finishing, Lombardi Synchroline Flexo Press, HP Indigo 6900 Digital Press, Hp Indigo 6800 Digital Press makinelerini bünyesine dahil etti.

2023

Günümüzde dijital ve flekso baskı konusunda uzmanlaşmışkadrosu, üretim ağı, baskı kalitesi ve ürünçeşitliliğiyle Can Etiket, Türkiye’yi aşıp dünya pazarında tanınmayı hedeflemektedir.